Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                             

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

                  Náramky. 

Milí priatelia, ak si želáte objednať viac ako jeden kus, skontrolujte si, prosím, dostupnosť, ktorú vidíte po rozkliknutí vpravo od obrázka. Ďakujeme za porozumenie.

 Filter
Cena
Achát ružový - pink zebra, hrubozrnný náramokskladom 8 ks5.40 € Achát ružový - pink zebra, hrubozrnný náramok Achát, jantár dizajnový, náramok na gumičkeskladom 2 ks11.20 € Achát, jantár dizajnový, náramok na gumičke Achát, náramok na gumičkeskladom 2 ks11.90 € Achát, náramok na gumičke Akvamarín, náramok na gumičkeskladom 3 ks5.60 € Akvamarín, náramok na gumičkeakvamarín, minerál, drahý kameň, náramok, šperk, pľúca, sliznica, žľazy, napätie šije, láska, šťastie, astrológia, vodnár, ryby, váhy, blíženci, hlas Akvamarín, náramok s retiazkou, Agskladom 2 ks28.90 € Akvamarín, náramok s retiazkou, Ag Amazonit, ametyst, náramok s retiazkou, Agskladom 1 ks31.90 € Amazonit, ametyst, náramok s retiazkou, Ag Amazonit, náramok na gumičkeskladom 1 ks12.40 € Amazonit, náramok na gumičke Amazonit, náramok na gumičkeskladom 1 ks9.90 € Amazonit, náramok na gumičke Amazonit, náramok s retiazkou, Agskladom 2 ks28.90 € Amazonit, náramok s retiazkou, Ag Ametrín, náramok na gumičkeskladom 7 ks2.90 € Ametrín, náramok na gumičke Ametyst, hrubozrnný náramok, extra kvalitaskladom 1 ks5.50 € Ametyst, hrubozrnný náramok, extra kvalita Ametyst, náramok na gumičkeskladom 5 ks5.50 € Ametyst, náramok na gumičke Ametyst, náramok s retiazkou, Agskladom 2 ks28.90 € Ametyst, náramok s retiazkou, Ag Apatit, náramok na gumičkeskladom 1 ks4.20 € Apatit, náramok na gumičke Avanturín zelený, náramok na gumičkeskladom 2 ks2.90 € Avanturín zelený, náramok na gumičke Buddhov energetický náramok - Amazonit, extra kvalitaskladom 3 ks9.50 € Buddhov energetický náramok - Amazonit, extra kvalita Buddhov energetický náramok - Avanturín červenýskladom 1 ks6.20 € Buddhov energetický náramok - Avanturín červený Buddhov energetický náramok - Granátskladom 1 ks17.40 € Buddhov energetický náramok - Granát Buddhov energetický náramok - Krištáľskladom 1 ks7.90 € Buddhov energetický náramok - Krištáľ Buddhov energetický náramok - Labradoritskladom 1 ks15.30 € Buddhov energetický náramok - Labradorit Buddhov energetický náramok - Perleťskladom 1 ks8.50 € Buddhov energetický náramok - Perleť Buddhov energetický náramok - Ruženínskladom 3 ks6.90 € Buddhov energetický náramok - Ruženín Buddhov energetický náramok - Sodalitskladom 2 ks6.50 € Buddhov energetický náramok - SodalitEnergetický náramok zo sodalitu. Náramok je navlečený na pevnej gumičke stiahnutej do uzla, z ktorého vychádzajú dva odstrihnuté konce. Tieto konce symbolizujú Buddhov energetický náramok - Tigrie okoskladom 1 ks6.40 € Buddhov energetický náramok - Tigrie oko