Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Náramky - nugety

Ak si želáte objednať viac ako jeden kus, skontrolujte si, prosím, dostupnosť, ktorú vidíte vpravo od obrázka, napr. 3+ znamená, že máme skladom 3 kusy, ktoré Vám vieme odoslať ihneď. Pri objednávkach nad rámec dostupnosti Vám napíšeme.

Ďakujeme za porozumenie. 

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Ametyst, náramok na gumičke skladom +1 7.90 € Ametyst, náramok na gumičke Granát, náramok na gumičke skladom +1 8.90 € Granát, náramok na gumičke náramok, granát, šperk, bižutéria, darček, drahý kameň, čistenie krvi, srdce, pľúca Granát, náramok na gumičke II skladom +1 9.90 € Granát, náramok na gumičke II Hematit, náramok na gumičke skladom +1 6.20 € Hematit, náramok na gumičke hematit, náramok, minerál, darček, šperk, obehové problémy, choroby krvi, červené krvinky, srdce, pľúca, pečeň, slezina, kŕče, úzkosť, nespavosť, Jadeit, náramok na gumičke skladom +2 6.30 € Jadeit, náramok na gumičke jadeit, náramok, šperk, bižutéria, obličky, nadolbličky Jaspis brekciovitý, náramok na gumičke skladom +2 6.30 € Jaspis brekciovitý, náramok na gumičke pečeň, cievy, city, základná čakra, zdravie, detoxikácia, obehový systém, trávenie, pohlavné orgány, panna, vodnár, ryby, astrológia Karneol, náramok na gumičke skladom +1 11.90 € Karneol, náramok na gumičke Karneol, náramok na gumičke skladom +1 11.90 € Karneol, náramok na gumičke Magnezit, náramok na gumičke skladom +1 5.90 € Magnezit, náramok na gumičke náramok, šperk, bižutéria, darček, detoxikácia, magnézium, menštrácia, žalúdok, črevá, kŕčové žily, močový mechúr, obličkové kamene, epilepsia, Mesačný kameň, náramok na gumičke skladom +1 11.80 € Mesačný kameň, náramok na gumičke mesačný kameň, madagaskar, plodnosť, ženskosť,počatie, vaječníky, menštruačný cyklus, hormonálne poruchy, menopauza, prechod, kameň, minerál, Morganit, náramok na gumičke skladom +1 18.90 € Morganit, náramok na gumičke Morganit je vzácnou odrodou berylu, ktorá je pod týmto názvom známa až od roku 1911. Pozitívne ovplyvňuje činnosť pľúc, štítnej žľazy a parasympatického Ruženín, náramok na gumičke skladom +2 6.30 € Ruženín, náramok na gumičke Ruženín tromlovaný, kremeň, liečivý kameň, minerál, obličky, nadobličky, závraty, Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba, starecká demencia, zberateľstvo Sodalit, náramok na gumičke skladom +1 6.30 € Sodalit, náramok na gumičke sodalit, minerál, kameň, náramok, šperk, bižutéria, liečiteľstvo, stabilita, pokoj, myseľ, štítna žľaza, krvný tlak, žalúdok, schopnosti, znamenie, panna, Tigrie oko, achát, náramok na gumičke skladom +2 9.90 € Tigrie oko, achát, náramok na gumičke Tyrkenit, náramok na gumičke skladom +2 5.50 € Tyrkenit, náramok na gumičke náramok, tyrkenit, bižutéria, šperk, darček