Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                             

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Náramky z leštených kameňov v tvare nepravidelných sekaných zŕn

Ak si želáte objednať viac ako jeden kus, skontrolujte si, prosím, dostupnosť, ktorú vidíte vpravo od obrázka, napr. 3+ znamená, že máme skladom 3 kusy, ktoré Vám vieme odoslať ihneď. Pri objednávkach nad rámec dostupnosti Vám napíšeme.

Ďakujeme za porozumenie. 

Filter
Cena
Akvamarín, náramok na gumičkeskladom 3 ks5.60 € Akvamarín, náramok na gumičkeakvamarín, minerál, drahý kameň, náramok, šperk, pľúca, sliznica, žľazy, napätie šije, láska, šťastie, astrológia, vodnár, ryby, váhy, blíženci, hlas Ametrín, náramok na gumičkeskladom 7 ks2.90 € Ametrín, náramok na gumičke Ametyst, náramok na gumičkeskladom 5 ks5.50 € Ametyst, náramok na gumičke Apatit, náramok na gumičkeskladom 1 ks4.20 € Apatit, náramok na gumičke Avanturín zelený, náramok na gumičkeskladom 2 ks2.90 € Avanturín zelený, náramok na gumičke Citrín, náramok na gumičkeskladom 2 ks5.40 € Citrín, náramok na gumičke Distén (kyanit), náramok na gumičkeskladom 1 ks4.60 € Distén (kyanit), náramok na gumičke Granát, náramok na gumičkeskladom 5 ks2.60 € Granát, náramok na gumičke Hematoid, náramok na gumičkeskladom 1 ks4.40 € Hematoid, náramok na gumičke Jantár, náramok na gumičkeskladom 1 ks11.90 € Jantár, náramok na gumičke Jantár, náramok na gumičkeskladom 1 ks9.50 € Jantár, náramok na gumičke Jaspis mookait, náramok na gumičkeskladom 3 ks2.30 € Jaspis mookait, náramok na gumičke Jaspis červený, náramok na gumičkeskladom 2 ks2.90 € Jaspis červený, náramok na gumičke Karneol, náramok na gumičkeskladom 2 ks2.90 € Karneol, náramok na gumičke Krištáľ, náramok na gumičkeskladom 2 ks2.90 € Krištáľ, náramok na gumičke Labradorit, náramok na gumičkreskladom 8 ks2.60 € Labradorit, náramok na gumičkre Malachit, náramok zapínacískladom 2 ks3.80 € Malachit, náramok zapínací Obsidián vločkový, náramok na gumičkeskladom 1 ks1.90 € Obsidián vločkový, náramok na gumičke Olivín, náramok na gumičkeskladom 2 ks4.70 € Olivín, náramok na gumičkeminerál, kameň, šperk, darček, olivín, náramok, metabolizmus, koža, srdce, močový mechúr, slezina, tráviaci trakt, vredy, zrak, pôrod, hypochondria, Opál medový, náramok na gumičkeskladom 5 ks4.20 € Opál medový, náramok na gumičke Opál ružový, náramok na gumičkeskladom 1 ks2.60 € Opál ružový, náramok na gumičke Prehnit, náramok na gumičkeskladom 1 ks2.60 € Prehnit, náramok na gumičke Rubelit, náramok na gumičkeskladom 2 ks9.50 € Rubelit, náramok na gumičke Rubín + zafír, náramok na gumičkeskladom 1 ks9.50 € Rubín + zafír, náramok na gumičke