Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Ametyst, náramok na gumičke

Vonkajší obvod cca:
20 - 21 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50039
Dostupnosť: 2 ks
3.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náramok na gumičke z ametystu v odtieňoch svetlej a tmavej fialovej farby, veľkosť kamienkov do cca 10 mm.  Ametyst je odroda kremeňa, ktorá sa vyskytuje v rozličných odtieňoch. Môže byť tmavofialový, orgovánovofialový, alebo svetlofialový. 

Tomuto kameňu sa už tradične pripisuje úloha ochrancu proti opilstvu. Je to mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou. Nositeľa bráni pred psychickými útokmi, pretože ich energiu premieňa na lásku. Možno ho umiestniť na tretie oko, aby povzbudil jeho činnosť.
Podnecuje produkciu hormónov, vylaďuje systém žliaz s vnútornou sekréciou a metabolizmus. Posilňuje vylučovacie orgány a imunitný systém. Dokáže uľaviť od telesnej, citovej a duševnej bolesti alebo od stresu. Ide o skvelý čistič krvi. Vie taktiež zablokovať geopatogénne zóny. Zaisťuje pokojný spánok. Zmenšuje opuchy, lieči rany. Pomáha pri kožných chorobách, bunkových poruchácu a nerovnováhe tráviaceho traktu. Pomáha tiež pri poruchách sluchu. Blahodárne pôsobí na črevá, kde reguluje stav črevnej flóry, ostraňuje parazity a zlepšuje vstrebávanie vody.
Čistí auru, podnecuje činnosť krčnej a korunnej čakry.Dokáže stabilizovať duševný stav, ale nemal by sa používať v prípadoch paranoje, alebo schizofrénie.

Umiestnenie: možno ho nosiť, alebo prikladať podľa potreby - najmä ak ide o súčasť šperku. Obzvlášť prospeje, ak ho budeme nosiť zavesený na krku tak, aby spočíval na srdci. V prípade nespavosti alebo nočnej mory kameň zastrčte pod vankúš. Na slnku ametyst bledne.

Astrológia: podľa Babylončanov patrí do znamenia Barana, podľa starovekých Grékov do znamenia Kozorožca a podľa iných prameňov aj do znamenia Rýb, Strelca a Panny.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom