Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                               Milí priatelia, vážení zákazníci, pri objednávke nad 50,00 EUR, poštovné v rámci Slovenska zdarma.                                                                            

                                                                                                                                                                                                                             

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Prívesky z minerálov z mosadzným komponentom (tombak). Tombak je označenie zliatiny medi (80% - 95%) a zinku. Ide teda o mosadz s vyšším obsahom medi. V tejto kategórii nájdete aj prívesky s oceľovým komponentom. Každý prívesok v tejto kategórii je jedinečný a kupujete presne ten, ktorý je na obrázku, preto nie je možné objednať dva rovnaké kusy. Ďakujeme za porozumenie.

 

 

 

 

Filter
Cena
Achát, prívesokskladom 1 ks6.90 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.90 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.90 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.90 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.90 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.90 € Achát, prívesok Ametyst, prívesokskladom 1 ks8.90 € Ametyst, prívesok Angelit, prívesokskladom 1 ks6.90 € Angelit, prívesok Apatit, prívesokskladom 1 ks5.90 € Apatit, prívesok Apatit, prívesokskladom 1 ks5.90 € Apatit, prívesok Chalcedon, prívesokskladom 1 ks7.90 € Chalcedon, prívesok Citrín, prívesokskladom 1 ks2.90 € Citrín, prívesok Fluorit, prívesokskladom 1 ks3.90 € Fluorit, prívesok Granát, prívesokskladom 1 ks4.90 € Granát, prívesok Jadeit, prívesokskladom 1 ks8.90 € Jadeit, prívesok Jaspis mookaitskladom 1 ks3.90 € Jaspis mookaitPrívesok z jaspisu s mosadzným komponentom. Jaspis je celistvá, jemnozrnná, nepriehľadná odroda chalcedónu. Vyskytuje sa vo viacerých odtieňoch hnedej, Jaspis mookaitskladom 1 ks7.90 € Jaspis mookaitPrívesok z jaspisu s mosadzným komponentom. Jaspis je celistvá, jemnozrnná, nepriehľadná odroda chalcedónu. Vyskytuje sa vo viacerých odtieňoch hnedej, Jaspis obrázkový, prívesokskladom 1 ks4.90 € Jaspis obrázkový, prívesokPrívesok z jaspisu obrázkového s mosadzným komponentom. Jaspis je celistvá, jemnozrnná, nepriehľadná odroda chalcedónu. Vyskytuje sa vo viacerých odtieňoch Jaspis obrázkový, prívesokskladom 1 ks4.90 € Jaspis obrázkový, prívesokPrívesok z jaspisu obrázkového s mosadzným komponentom. Jaspis je celistvá, jemnozrnná, nepriehľadná odroda chalcedónu. Vyskytuje sa vo viacerých odtieňoch Jaspis pestrýskladom 1 ks3.90 € Jaspis pestrýPrívesok z jaspisu s mosadzným komponentom. Jaspis je celistvá, jemnozrnná, nepriehľadná odroda chalcedónu. Vyskytuje sa vo viacerých odtieňoch hnedej, Jaspis červenýskladom 1 ks2.90 € Jaspis červenýPrívesok z jaspisu s mosadzným komponentom. Jaspis je celistvá, jemnozrnná, nepriehľadná odroda chalcedónu. Vyskytuje sa vo viacerých odtieňoch hnedej, Jaspis červenýskladom 1 ks3.90 € Jaspis červenýPrívesok z jaspisu s mosadzným komponentom. Jaspis je celistvá, jemnozrnná, nepriehľadná odroda chalcedónu. Vyskytuje sa vo viacerých odtieňoch hnedej, Koral, prívesokskladom 1 ks6.90 € Koral, prívesok Koral, prívesokskladom 1 ks6.90 € Koral, prívesok