Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Angelit, prívesok

Rozmery cca (dĺžka x šírka x hrúbka):
2,4 x 1,8 x 1,2 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 70246
Dostupnosť: 1 ks
5.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prívesok z angelitu s mosadzným komponentom. Angelit je jedným z kameňov pre nový vek. Symbolizuje mier a bratstvo. Ako už napovedá jeho názov, napomáha angelit dosiahnuť kontakt s ríšou anjelov. Pomáha pri telepatickej komunikácii a umožňuje cestovanie mimo tela, pričom je zachovaný  kontakt s reálnym svetom. Angelit je tvorený celestitom, ktorý bol v hlbinách zeme po milióny rokov stlačený a uchoval si mnoho vlastností uvedeného kameňa.

V duševnej rovine vám angelit pomôže vysloviť svoju pravdu bez ohľadu na to, ako môže znieť. Súčasne vďaka nemu budete súcitnejší a zmierlivješí - najmä k veciam, ktoré nemožno zmeniť. Mierni duševnú bolesť a čelí krutosti. Navodzuje hlboký pocit pokoja a mieru.

Po priložení na chodidlá angelit odblokuje meridiány a energetické dráhy. Rezonuje s krkom, lieči zápaly a uvádza do rovnováhy štítnu žľazu a prištítne telieska.  Tento tíšiaci, upokojujúci kameň napravuje poruchy tkaniva a krvného riečišťa. Zachováva rovnováhu tekutín v tele a môže fungovať ako močopudný prostriedok. Možno ho použiť i pre kontrolu hmotnosti. Má vzťah najmä k pľúcam a pažiam. Na jemnej úrovni upravuje rovnováhu medzi fyzickým telom a éterickou ríšou. Podľa potreby ho možno nosiť alebo umiesniť na ľubovoľnom mieste tela.