Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Tigrie oko - náramok na gumičke

Vonkajší obvod cca:
21 - 22 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50194
Dostupnosť: 2 ks
3.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náramok z tigirieho oka na gumičke. Veľkosť kamienkov do cca 1 cm. Tigrie oko pochádza z oka sokolieho, ktoré prešlo čiastočnou pseudomorfózou krokydolitu v kremennú hmotu pri zachovaní pôvodnej vláknitej štruktúry. Limonit spôsobuje jeho zlatistú farbu. Je najbežnejším a najznámejším zo všetkých vláknitých kremenných odrôd. V starom Grécku bol uctievaný ako kameň radosti a duševnej rovnováhy. Tvrdosť 6 - 7.

Teplé farby tigrieho oka, jeho premenlivý hodvábny lesk a hra tmavých a svetlých hnedých tónov dodáva tomuto kameňu fascinujúcu životnosť. Učí nás tak otvorenosti a aktívnemu pohľadu na svet, vštepuje nám vôľu po sebarealizácii a ukazuje nám, že celý kolobeh života je v neustálom pohybe a premene. Posilňuje vôľu a koncentráciu, tíši nervy, zaháňa čierne myšlienky a pocit beznádeje. Rovnako účinne pomáha pri ťažkých duševných chorobách ako je schizofrénia, paranoja a neovládateľné správanie.

Očista:  pod prúdom vlažnej vody. Kamene nabíjame bez problémov na priamom slnku tak dlho, pokiaľ opäť necítime ich pôvodnú energiu.

Astrológia: znamenie Panna.