Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                               Milí priatelia, vážení zákazníci, pri objednávke nad 30,00 EUR (pri platbe vopred na náš účet), poštovné v rámci Slovenska zdarma.   

                                                   Sledovať nás môžete aj na Instagrame: zuzana_mineral                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Tanzanit, prívesok Ag

Rozmery (výška x šírka x hrúbka) cca:
1,5 x 1,1 x 0,7 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 70235
Dostupnosť: 1 ks
10.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prívesok z tanzanitu so strieborným komponentom (Ag 925/1000).  Tanzanit je modrá až fialová odroda zoisitu. Jediné jeho známe nálezisko je v oblasti Gerevi Hills v Tanzánii. Nakoľko bol objavený len v roku 1967,  nie je o jeho vplyve na zdravie  doposiaľ príliš mnoho známe a publikované. Tanzanit nám pomáha nájsť vnútorné poslanie a posilňuje nás vo viereuskutočniť svoje predsavzatia. Omladzuje a ostrí našu myseľ a zmysly, učí nás nehľadieť na všetko v zažitých vzoroch, ale vidieť, počuť a cítiť každú vec ako poprvýkrát, stále znovu a znovu pátrať po podstate, pretože pravda vecí a javov je vo vnútri a nie na povrchu. Forma a obsah nemusia byť vždy v súlade. Môžu byť a často i sú protikladné. A to je práve ten podstatný rozpor, ktorý nás tak často klame, kedykoľvek nie sme vo svojej povrchnosti schopní pravdivo vidieť, cítiť a premýšľať. Tanzanit ostrí funkciu zmyslových orgánov oslabených buď vplyvom staroby, alebo vyčerpaním. Mierni bolesti  chronického rázu a migrény, zažehnáva depresie.

Astrológia: znamenie Strelec.