Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Lapis lazuli, prívesok Ag

Rozmery (výška x šírka x hrúbka) cca:
3,8 x 1 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 70167
Dostupnosť: 1 ks
21.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prívesok z lapisu lazuli so strieborným komponentom (Ag 925/1000). Lapis lazuli je modrá hornina z metamorfovaného vápenca prerasteného lazuritom, pyritom a inými minerálmi. Jej zloženie aj farba sa menia, väčšinou je však výrazne modrá, s drobnými zhlukmi bieleho kalcitu a mosadznožltého pyritu. Tvrdosť 5 - 6. 

Lapis lazuli otvára tretie oko a udržuje rovnováhu krčnej čakry. Tento kameň rýchlo odstraňuje stres a prináša pocit hlbokého pokoja a mieru. Je to ochranný kameň. Dokáže rozoznať hrozbu duševného útoku, zastaví ho a vráti útočiacu energiu späť k jej zdroju. Uvádza do stavu harmónie telesnú, duševnú, citovú a duchovnú rovinu. Upevňuje milostné i priateľské vzťahy a napomáha pri vyjadrovaní pocitov a emócií. Odstraňuje utrpenie, krutosť a núdzu. V podobe drahokamovej esencie uvolňuje citové putá.
Lapi lazuli potláča bolesť, najmä migrény a bolesti hlavy. Pomáha prekonávať depresie. Blahodarne pôsobí na respiračný a nervový systém, krk, hlasivky, štítnu žľazu, orgány zabezpečujúce detoxikáciu tela, kostnú dreň, týmus a imunitný systém. Pomáha pri náprave sluchu a čistí krv. Účinkuje proti nespavosti a závratom. Znižuje krvný tlak. Pôsobí preventívne proti vzniku nádorových ochorení, infarktu a mŕtvici.

Astrológia: znamenie Strelec, Panna, Ryby, Kozorožec a Vodnár.