Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                             

                                                                                                              Želáme vám príjemný nákup.    

                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Ruženín, face roller

- 30%
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 81011
Dostupnosť: 1 ks
16.73 ks
Pôvodná cena 23.90, Zľava 30 %

Masážny valček z ruženínu. Menší valček slúži na masáž horšie dostupných tvárových partií (očné okolie, viečka, nos, pery), zatiaľčo váčším valčekom masírujeme čelo, líca, krk. Pomocou face rollera oddialime starnutie pokožky, stimulujeme pleť, aby produkovala viac kolagénu, prispieva k vylúčeniu toxínov, prebytočných tekutín a k obnove cirkulácie krvi v pleti a teda aj k rozjasneniu. Pritom stačí len pár minút denne. 

Ak sa ráno budíte s opuchnutou tvárou, odporúčame dať face roller pred masážou na 5 - 10 minút do chladničky, umocnia sa tým chladivé účinky prírodných kameňov.

Face roller môžete použiť "na sucho", ale oveľa lepší efekt masáž bude mať, ak ním do pleti vmasírujete pleťový krém, alebo masku, sérum, olej či nočnú kozmetiku. Výborne funguje, ak do pleti "zarolujete" bioaktívne liftingové sérum, hydratačný krém alebo pleťovú masku, ktorá môže byť aj textilná! Môžete valčekom prechádzať cez látku.

Hodí sa pre každý typ pleti, vrátane problematickej, či citlivej. Masážou docielite lepšie prekrvenie a tým celý proces hojenia urýchlite, len valčeky poctivo vyčistite pred a po každom použití navlhčenou handričkou. Face roller v žiadom prípade nevyvárajte, ani neponárajte do horúcej vody, na očistenie stačí navlhčená handrička.

Keďže ruženíny z niektorých lokalít, napríklad brazílskych, strácajú na slnku farbu, nabíjame ich radšej, síce dlhšie,  ale na nepriamom slnku, prípadne cez noc na okennom parapete pri mesačnom svite. Oživujúcu energiu v nich môžeme ešte z času na čas podporiť, ak ich prechovávame na drúze krištáľu alebo ametystu.

Face roller  môžete používať dvakrát až trikrát denne.

Ruženín bol už od antických dôb uctievaný a nosený ako kameň lásky a srdca. V dnešnej dobe prudkého technického rozvoja, ktorý bezprostredne ovplyvňuje znečisťovanie ovzdušia jedovatými látkami a žiarením, získava ruženín stále viac na význame ako prostriedok neutralizujúci vplyv nezdravého prostredia na náš organizmus. Tvrdosť 7.

Charakterizuje ho  nesebecká láska, cit, nežnosť, miernosť. Posilňuje empatiu a citlivosť. Ružový kremeň je najlepší liečiteľ citov. Ruženín posilňuje srdce i obehový systém a odstraňuje nečistoty z telesných tekutín. Uzdravuje obličky a nadobličky, odstraňuje závraty. Tento kameň, alebo jeho elixír hojí popáleniny a pľuzgiere a vyhladzuje pleť. Pomáha pri Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe a pri stareckej demencii. Pomáha očiste a upokojeniu srdca, srdcového rytmu, prináša zdravý spánok.

 

Rozmery cca:

celková dĺžka: 14,5 cm

väčší valček:    4,3 x 2 cm

menší valček:   2,5 x 1,8 cm