Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Olivín, náhrdelník zapínací

Dĺžka cca:
49 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 51058
Dostupnosť: 3 ks
7.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náhrdelník zapínací z olivínu, kamienky do veľkosti cca 0,8 cm. Olivín môže byť farby olivovozelenej, žltozelenej, hnedozelenej, priehľadný, priesvitný. Tvrdosť 6,5 - 7. Historicky najznámejší a najstarší výskyt bol na ostrove Zebirget v Červenom mori, kde sa ťažil už pred 3 500 rokmi.

Tento kameň odhaľuje negatívne štruktúry a staré vibrácie, čím uvoľňuje prístup k novým frekvenciám. Pokiaľ sa venujete duševnej práci, pomôže vám v rýchlom postupe vpred. Potláča žiarlivosť, ľútosť a zlosť.
Má upokojujúci účinok. Uzdravuje a regeneruje tkanivá. Posilňuje metabolizmus a blahodarne pôsobí na kožu. Pomáha srdcu, pľúcam, močovému mechúru, slezine a tráviacemu traktu. Lieči tiež vredy a posilňuje zrak. Pokiaľ sa položí na brucho, pomáha pri pôrode, pretože zosilňuje svalové sťahy a súčasne zmierňuje bolesť. Jeho energia upravuje bipolárny nesúlad a pomáha prekonávať hypochondriu.

Umiestnenie: Noste na krku, inak umiestnite podľa potreby, najmä na bruchu v oblasti pečene tak, aby sa kameň dotýkal kože.

Astrológia: znamenie Ryby, Lev a Panna.