Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                               Milí priatelia, vážení zákazníci, pri objednávke nad 30,00 EUR (pri platbe vopred na náš účet), poštovné v rámci Slovenska zdarma.   

                                                   Sledovať nás môžete aj na Instagrame: zuzana_mineral                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Tyrkys pravý, náhrdelník zapínací

Dĺžka cca:
44 - 50 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 51015
Dostupnosť: 1 ks
16.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náhrdelník z tyrkysu na zapínanie s predlžovacou retiazkou, veľkosť kamienkov do cca 8 mm. Tyrkys bol jedným z prvých ťažených drahých kameňov a už dlho sa cení pre svoju intenzívnu farbu, ktorá sa mení od belasej po zelenú. Farebný odtieň závisí od množstva železa a medi obsiahnutého v mineráli. Tvrdosť 6.

Tyrkys je najúčinnejší liečivý kryštál. Prináša zotavenie ducha a pohodu tela. Posilňuje meridiány v tele a jemné energetické polia. Regeneruje tkanivá, podporuje vstrebávanie živín, pomáha proti znečisťujúcim látkam a vírusovým infekciám. Uzdravuje telo ako celok, najmä však oči, vrátane sivého zákalu. Znižuje kyslosť organizmu a blahodarne pôsobí na dnu, reumatizmus a žalúdok.

Astrológia: znamenie Ryby, Vodnár, Blíženci a Strelec.

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom