Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Čaroit, prívesok Ag

Rozmery cca:
2,6 x 1,8 x 1,2 cm
Kód produktu: 70414
Pôvod: Rusko
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +1
14.50
KS

Prívesok z čaroitu so strieborným komponentom (Ag 925/1000).  Rovnako ako nedávno objavený minerál sugilit má čaroit podobný vzhľad a podobné liečebné účinky. Tvrdosť 5 - 6.

Čaroit podporuje podobne ako sugilit imunitný, obranný a centrálny a vegetatívny nervový systém, avšak na rozdiel od neho vnáša do citového života a psychického rozpoloženia svieži vietor radosti a zmyslového potešenia. Položený na srdce rozohrieva v nás citový chlad a otvára nás nesebeckej láske. V neprehľadných, komplikovaných situáciách nás čaroit učí, ako si urobiť jasno a ukazuje spôsob riešenia problémov, ktoré sa nám na prvý pohľad zdajú neriešiteľné. Učí nás nadhľadu, trpezlivosti, usilovnosti a pravidlu nič neodkladať. Posilňuje pamäť. Podporuje srdcovú činnosť a látkovú výmenu a upravuje poruchy tráviaceho systému. Tíši kŕče a bolesti. Pravidelné ranné pitie čaroitovej vody nás po celý deň chráni pred infekciami.

Astrológia: znamenie Panna a Vodnár.