Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Rubín + zafír, náramok na gumičke

Vonkajší obvod cca:
22 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50121
Dostupnosť: 1 ks
9.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náramok na gumičke z rubínu a zafíru, veľkosť kamienkov do cca 0,7 cm. Rubín: jeho názov pochádza z latinského slova rubeus - červený. Tvrdosť 9. Rubín, oheň srdca, darca životnej energie, sily a láskyplných emócií, prebúdza v nás spoluúčasť so všetkým životom na Zemi a inšpiruje nás v láske k pravde a múdrosti. Najnovšie výskumy potvrzdujú jeho nesporný vplyv na srdce, krvný obeh a krv. Podporuje okysličenie krvi a upravuje nepravidelný, prevažne nižší krvný tlak. Prostredníctvom krvi reguluje funkciu žliaz v slezine a lymfatický systém. Pôsobí aj proti chudokrvnosti. Podporuje imunitný systém, zmierňuje koliky a spazmy.

Astrológia: znamenie Lev, Škorpión a Rak.

 

Zafír:  kameň viery a duchovnej čistoty, odpradávna platil za talizman vľkej ochrannej moci. Už v starovekom Grécku bol cenený ako kameň múdrosti, vernosti a zdravého rozumu.

Znižuje teplotu, vysoký krvný tlak, čistí krv, tíši bolesti a krvácanie. Pri extrémnych bolestiach hlavy, uší, ďasien a vedľajších čelových a nosných dutín je nám jeho jemná, ale vytrvalá vibrácia skutočnou úľavou.

Astrológia: znamenie Vodnár, Strelec, Kozorožec.