Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                             

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Rubín + zafír, náramok na gumičke

Vonkajší obvod cca:
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50121
Dostupnosť: 1 ks
9.50 ks

Náramok na gumičke z rubínu a zafíru, veľkosť kamienkov do cca 0,7 cm.

Rubín: jeho názov pochádza z latinského slova rubeus - červený. Tvrdosť 9. Rubín, oheň srdca, darca životnej energie, sily a láskyplných emócií, prebúdza v nás spoluúčasť so všetkým životom na Zemi a inšpiruje nás v láske k pravde a múdrosti. Najnovšie výskumy potvrzdujú jeho nesporný vplyv na srdce, krvný obeh a krv. Podporuje okysličenie krvi a upravuje nepravidelný, prevažne nižší krvný tlak. Prostredníctvom krvi reguluje funkciu žliaz v slezine a lymfatický systém. Pôsobí aj proti chudokrvnosti. Podporuje imunitný systém, zmierňuje koliky a spazmy.

Astrológia: znamenie Lev, Škorpión a Rak.

 

Zafír:  kameň viery a duchovnej čistoty, odpradávna platil za talizman vľkej ochrannej moci. Už v starovekom Grécku bol cenený ako kameň múdrosti, vernosti a zdravého rozumu.

Znižuje teplotu, vysoký krvný tlak, čistí krv, tíši bolesti a krvácanie. Pri extrémnych bolestiach hlavy, uší, ďasien a vedľajších čelových a nosných dutín je nám jeho jemná, ale vytrvalá vibrácia skutočnou úľavou.

Astrológia: znamenie Vodnár, Strelec, Kozorožec.