Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                             

                                                                                                              Želáme vám príjemný nákup.    

                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Mesačný kameň, náramok na gumičke

Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50209
Dostupnosť: 1 ks
11.80 ks

Náramok z mesačného kameňa s kamienkami v tvare nugetov veľkosti cca 1,1 x 1 cm. Vonkajší obvod cca 23 cm. Mesačný kameň, ortoklas, mikroklin, sanidin zo skupiny draselných živcov. alebo plagioklas zo skupiny sodnovápenatých živcov. Tvrdosť 6 - 6,5. 

Mesačný kameň podporuje vnútorný vývoj duše a vedie  nás k poznaniu, že len hlboký cit dokáže premeniť číry rozum v múdrosť. Všeobecne symbolizuje tradičné ženské vlastnosti, ako je poldnosť, miernosť, jemnosť a intuícia. Lieči a pomáha pochopením, spoluúčasťou a láskou.  Jeho chladné vyžarovanie hojí citové rany a tíši rozrušenú myseľ. Pod jeho vplyvom splynieme s rytmom prírody, ktorá nám na svojom vlastnom príklade názorne ukazuje, že cyklickými premenami život nikdy nekončí. Je to ale predovšetkým kameň žien, je ich ochrancom a liečiteľom. Sprevádza ich na meditatívnych cestách do ich vlastného stredu, do tajomných mysterióznych oblastí uložených hlboko vo vnútri ich ženskosti. Dievčatám pomáha rozvinúť prvé prejavy ženstva a potlačiť ostych a nesmelosť pri dotyku prvej lásky.  Neskôr odbúrava emotívne bariéry, ktoré im bránia v počatí. Počas celého tehotenstva až po pôrod ich chráni, uľavuje im od bolesti a mierni časté návaly rannej nevoľnosti. Starším ženám pomáha zvládnuť duševné výkyvy a stavy depresií, ktoré obyčajne sprevádzajú prechod. Zároveň je aj vhodnou prevenciou proti nádorovým ochoreniam prsníkov a maternice. Nakoľko mesačný kameň  harmonizuje aj systém lymfatických žliaz a podporuje ich prietok, zabraňuje opuchom.

Astrológia: znamenie Rak, Ryby, Kozorožec.