Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Kryštálová voda

Kód produktu: 80004
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +4
3.20
KS

 

Sada na prípravu kryštálovej harmonizačnej vody obsahuje po jednom kameni krištáľu, ametystu a ruženínu, popis pôsobenia kryštálovej vody na ľudský organizmus a návod na prípravu.

Elixír z 3 základných kryštálov podporí Váš imunitný systém, pôsobí na celý organizmus harmonizačne, detoxikačne, podporuje metabolizmus, pomôže pri tráviacich problémoch, pri chorobách pečene, čriev, srdca, pri cukrovke, pri celkovej očiste organizmu. Túto liečivú vodu však môžete piť každý deň na osvieženie ako vynikajúcu minerálnu vodu.

Odporúčanie: najlepšie účinky má pitie nalačno pred každým jedlom.

Príprava: kamienky očistíme pod vlažnou tečúcou vodou. Vložíme ich do priesvitnej sklenenej nádoby a zalejeme vodou. Počet kameňov v kryštálovej vode závisí od toho, či chceme jemnejšie , alebo intenzívnejšie pôsobenie. Elixír by mal obsahovať maximálne 5 kameňov. Ideálny počet sú 2 - 3 kamene. Raz za týždeň kamene vyberieme , očistíme a vysušíme. Vodu meníme jedenkrát za deň.