Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Face roller s ruženínom

- 10%
Rozmery cca:
Celková dĺžka: cca 14 cm
Veľký valček, dĺžka x priemer: 4,9 x 2 cm
Malý valček, dĺžka x priemer: 2 x 1,8 cm
Stredná ruženínová časť, dĺžka x priemer: 5,8 x 1,2 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 0001
Dostupnosť: 1 ks
23.31 ks
Pôvodná cena 25.90, Zľava 10 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Face roller s ruženínom. Konce face rollera zámerne nie sú symetrické. Menší valček slúži k masáži horšie dostupných miest (okolie očí, viečok, nosa a pier), zatiaľčo väčším valčekom masírujeme čelo, líca a krk. Pomocou face rollera oddialime starnutie pokožky a zároveň zjemníme prísne rysy tváre. Masáž odstraňuje svalové napätie okolo čeľuste a stimuluje pleť tak, aby produkovala viac kolagénu. Prispieva k vylúčniu toxínov, prebytočných tekutín a k obnove cirkulácie krvi a teda k rozjasneniu pleti, stačí len pár minút masáže denne. Face roller je vyrobený z prírodného ruženínu, ktorý je prirodzene chladivý.

Faceroller sa dá použiť "na sucho", ale oveľa viac z neho vyťažíte s použitím pleťového krému alebo masky, séra, hydratačného krému či oleja, s ktorými už máte dobrú skúsenosť. Môžete ho použiť aj vtedy, ak používate textilnú masku, bude pôsobiť aj cez látku.

Starostlivosť o face roller s ruženínom:V žiadnom prípade face roller nevyvárajte ani neponárajte do horúcej vody! Na očistenie stačí navlhčená handrička.

Jemne sfarbený ruženín vyžaduje určitú energetickú údržbu, ale nejde o nič náročné, stačí, ak necháte svoj face roller ce noc na okennom parapete. 

10-percentná zľava na tento produkt je z dôvodu menšieho poškodenia obalu (pokrčenie), ktoré nemá vplyv na kvalitu výrobku.