Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Citrín, náušnice Ag

- 40%
Pôvod: Slovenský výrobok
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 71026
Dostupnosť: 1 pár
17.90 pár
Pôvodná cena 29.83, Zľava 40 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náušnice z citrínu so strieborným komponentom (Ag 925/1000) sú pozlátené 24 - karátovým zlatom. Guľočky prírodného citrínu majú priemer 10 mm. Celková dĺžka náušníc je cca 4,5 cm.

Citrín funguje ako  účinný čistič a regenerátor. Ako kameň, ktorý v sebe uchováva slnenčú energiu, predstavuje mimoriadne blahodarne pôsobiaci kryštál. Je to jeden z kameňov hojnosti. Tento dynamický kameň učí, ako k sebe prilákať bohatstvo a prosperitu spoločne s úspechom a všetkými dobrými a príjemnými vecami, ktoré svet ponúka.

Citrín je vynikajúci kameň, pokiaľ ide o obnovu stratených síl a energie. Blahodarne pôsobí pri chronickom únavovom syndróme. Povzbudzuje trávenie, slezinu a pankreas. Zažehnáva infekcie v obličkách a močovom mechúri. Pomáha pri očných problémoch, podporuje krvný obeh, zbavuje krv toxikých látok a udržuje v rovnováhe funkciu štítnej žľazy.  Pomáha posilňovať nervy a tiež zbaviť sa všetkého škodlivého. Ako elixír pôsobí blahodarne prproblémoch s menštruáciou a niektorých symptómoch spojených s menopauzou, kedy uvádza do rovnováhy jednotlivé hormóny a zaháňa únavu.

Na slnku citrín bledne.

Astrológia: znamenie Lev, Blíženci, Panna a Býk.