Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Býčie oko, tigrie oko, sokolie oko, náramok na gumičke

Vonkajší obvod cca:
24 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50184
Dostupnosť: 1 ks
7.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náramok z guľôčok býčieho, tigrieho a sokolieho oka na gumičke, priemer guľôčok cca 0,8 cm.

Býčie oko má svoje zafarbenie a kolísavý lesk vplyvom krokydolitu. Tvrdosť 6 - 7. Ide o kameň vitálnej energie. V centre tretieho oka posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Aktivuje pohybové ústrojenstvo, mierni zápaly nervov a ich sprievodné bolesti.

Astrológia: znamenie Škorpión.

Tigrie oko pochádza z oka sokolieho, ktoré prešlo čiastočnou pseudomorfózou krokydolitu v kremennú hmotu pri zachovaní pôvodnej vláknitej štruktúry. Limonit spôsobuje jeho zlatistú farbu. Je najbežnejším a najznámejším zo všetkých vláknitých kremenných odrôd. V starom Grécku bol uctievaný ako kameň radosti a duševnej rovnováhy. Tvrdosť 6 - 7.

Teplé farby tigrieho oka, jeho premenlivý hodvábny lesk, hra tmavých a svetlých hnedých tónov dodáva tomuto kameňu fascinujúcu životnosť. Učí nás tak otvorenosti a aktívnemu pohľadu na svet, vštepuje nám vôľu po sebarealizácii a ukazuje nám, že celý kolobeh života je v neustálom pohybe a premene. Posilňuje vôľu a koncentráciu, tíši nervy, zaháňa čierne myšlienky a pocit beznádeje. Rovnako účinne pomáha pri ťažkých duševných chorobách ako je schizofrénia, paranoja a neovládateľné správanie.

Astrológia: znamenie Panna.

Sokolie oko sa líši od oka tigrieho modravými až modrozelenými tónmi. Limonit spôsobuje jeho zlatistú farbu. Tvrdosť 6 - 7.

Sokolie oko nám umožňuje vidieť sa v ostrom, neprikrášlenom svetle. Učí nás vidieť i všetky zápory, ktoré sa podvedome bránime vziať na vedomie, takže sa s jeho pomocou môžeme nabudúce vystríhať rovnakých, nekonečne sa opakujúcich chýb. Získame tak aj viac flexibility v pohľade na svet okolo nás, viac tolerancie a spoluúčasti s blížnymi. Sokolie oko, ako nám už jeho názov napovedá, ostrí zrak a posilňuje unavené alebo oslabené oči.

Kamene nabíjame bez problémov na priamom slnku tak dlho, pokiaľ opäť necítime ich pôvodnú energiu.

Astrológia: znamenie Vodnár.