Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                               Milí priatelia, vážení zákazníci, pri objednávke nad 30,00 EUR (pri platbe vopred na náš účet), poštovné v rámci Slovenska zdarma.   

                                                   Sledovať nás môžete aj na Instagrame: zuzana_mineral                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Záhneda, extra kvalita

Rozmery cca::
Pôvod: Madagaskar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 60131
Dostupnosť: 1 ks
2.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Pod názvom záhneda sa skrýva odroda kremeňa svetlohnedej až tmavohnedej farby. Tvrdosť 7.

Záhneda je obzvlášť účinná pri liečení brucha, bedrových kĺbov a nôh. Prináša úľavu od bolesti - vrátane bolesti hlavy - a prospieva rozmnožovacím orgánom, svalom, nervovým tkanivám a srdcu. Potláča kŕče, posilňuje chrbát a zvyšuje odolnosť nervovej sústavy. Reguluje rovnováhu tekutín v tele.

Umiestnenie: Možno ho umiestniť kamkoľvek, najmä na základnú čakru. K ďalším vhodným použitiam patrí uloženie pod vankúš, k telefónu alebo na líniách geopatogénnych porúch. Môžete ho tiež položiť na postihnuté miesto a zahnať tak bolesť. Ak máte záhnedu s hrotom, otočte hrot smerom od tela, čím z neho odvediete negatívnu energiu. Pokiaľ hrot namierite k telu, bude mu kameň energiu naopak dodávať.

Astrológia: znamenie Kozorožec.