Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Ametyst, hrubozrnný náramok, extra kvalita

- 20%
Vonkajší obvod cca:
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50198
Dostupnosť: 1 ks
5.20 ks
Pôvodná cena 6.50, Zľava 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náramok z ametystu s kamienkami do veľkosti cca 2 cm. Ametyst je svojou fialovou farbou najobľúbenejšou odrodou kremeňa. Tvrdosť 7.

Tomuto kameňu sa už tradične pripisuje úloha ochrancu proti opilstvu. Je to mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou. Nositeľa bráni pred psychickými útokmi, pretože ich energiu premieňa na lásku. Možno ho umiestniť na tretie oko, aby povzbudil jeho činnosť.

Podnecuje produkciu hormónov, vylaďuje systém žliaz s vnútornou sekréciou a metabolizmus. Posilňuje vylučovacie orgány a imunitný systém. Dokáže uľaviť od telesnej, citovej a duševnej bolesti alebo od stresu. Ide o skvelý čistič krvi. Vie taktiež zablokovať geopatogénne zóny. Zaisťuje pokojný spánok. Zmenšuje opuchy, lieči rany. Pomáha pri kožných chorobách, bunkových poruchácu a nerovnováhe tráviaceho traktu. Pomáha tiež pri poruchách sluchu. Blahodárne pôsobí na črevá, kde reguluje stav črevnej flóry, odstraňuje parazity a zlepšuje vstrebávanie vody.
Čistí auru, podnecuje činnosť krčnej a korunnej čakry. Dokáže stabilizovať duševný stav, ale nemal by sa používať v prípadoch paranoje, alebo schizofrénie.

Očista: po, alebo pred každým použitím pravidelne kameň čistíme pod vlažnou tečúcou vodou alebo v miske spoločne s krištáľom. Nakoľko ametyst z určitých nálezísk, napríklad brazílskych, stráca na slnku farbu, bledne, nabíjame ho radšej v tieni, mimo dosahu priameho slnka.

Astrológia: podľa Babylončanov patrí do znamenia Barana, podľa starovekých Grékov do znamenia Kozorožca a podľa iných prameňov aj do znamenia Rýb, Strelca a Panny.