Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Sugilit

- 30%
Rozmery cca:
3,6 x 2,3 x 2 cm
Pôvod: Juhoafrická republika
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 60145
Dostupnosť: 1 ks
20.93 ks
Pôvodná cena 29.90, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prvýkrát bol nájdený v roku 1944 v Japonsku, neskôr v drobných kryštáloch v Indii, ale vždy len v nepatrnom množstve. Tento pomerne nový drahý kameň sa v posledných rokoch stal stredom pozornosti nielen medzi zberateľmi, ale najmä medzi ľuďmi, ktorí sa venujú liečeniu drahými kameňmi. Hotazel v JAR je dosiaľ jediné nálezisko, na ktorom sa od roku 1980 vo väčšom množstve ťaží. Jeho cena sa rok za rokom zvyšuje, jednak vplyvom dopytu, jednak skutočnosťou, že nálezisko je už takmer vyčerpané. Tvrdosť 6 - 6,5.

Sugilit je predovšetkým kameň trvalej meditácie. Učí nás pokore, mravnosti a sebakontrole. Je kameňom imunitného systému. Pomáha v liečbe prakticky všetkých ťažkých chorôb a tiež v prevencii. Podáva pomocnú ruku ľuďom, ktorí prepadli drogám a alkoholu. Prináša svetlo a optimizmus.

Astrológia: Ryby, Panna a Strelec.

Očista: Sugilit čistíme dôkladne vlažnou vodou, zvlášť po použití pri ťažkých chorobách alebo závislostiach. Inak by nám mohol absorbovanú negatívnu energiu opäť odovzdať späť. Nabíjame ho na slnku a prechovávame až do ďalšieho nasadenia na drúze krištáľu alebo v geóde ametystu.