Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                               Milí priatelia, vážení zákazníci, pri objednávke nad 30,00 EUR (pri platbe vopred na náš účet), poštovné v rámci Slovenska zdarma.   

                                                   Sledovať nás môžete aj na Instagrame: zuzana_mineral                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Hematoid, prívesok Ag

- 30%
Rozmery cca (dĺžka x šírka x hrúbka):
3,2 x 3,3 x 1,1 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 70342
Dostupnosť: 1 ks
5.95 ks
Pôvodná cena 8.50, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prívesok z hematoidu (inak nazývaný aj jahodový krištáľ) v tvare srdca so strieborným komponentom (Ag 925/1000). Ide o minerál, ktorý je kombináciou dvoch druhov minerálov - kremeňa a železitého hematitu.

Hematit poznali už Babylončania, ctili si ho ako talizman štastia a úspechu. V Egypte vkladali zosnulým  kamienok hematitu  pod hlavu, aby im uľahčili vstup do záhrobia. Hematit je základným kameňom zemitej energie. Dokonca aj v kritických okamihoch, v oslabení, vo vyčerpaní či chorobe nám pomáha aktivovať skryté rezervy, nabrať novú životodarnú energiu, posilniť organizmus a opäť sa vzchopiť k životu. Prináša nám vnútorný pokoj a pocit tepla, bezpečie a ochranu Matky Zeme.

Podporuje tvorbu červených krviniek. aktivuje krvný obeh a srdce, posilňuje pľúca, pečeň a slezinu. 

Astrológia: znamenie Škorpión a Baran.