Produkty

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Buddhov energetický náramok - Labradorit

- 30%
Veľkosť:
Pôvod: Madagaskar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 50192
Dostupnosť: 1 ks
10.71 ks
Pôvodná cena 15.30, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Energetický náramok z labradoritu. Názov nesie podľa lokality na poloostrove Labrador, kde bol prvýkrát v roku 1770 nájdený. Tvrdosť 6 - 6,5.

Dúhový labradorit je vysoko mystický a ochranný kameň vnášajúci svetlo do života. Odkláňa nežiadúce energie od aury a bráni úniku energie. V duševnom živote potláča strach, neistotu a zvyšky minulých sklamaní vrátane tých, ktoré pochádzajú z minulých životov. Upokojuje príliš aktívnu myseľ a súčasne dodáva energiu vašej predstavivosti tým, že prináša nové myšlienky. Je užitočným sprievodcom v dobe zmien. Je to kameň, ktorý prináša silu a vytrvalosť. Ako kameň premeny pripravuje telo a dušu na ďalší rast. Labradorit lieči poruchy očí a mozgu, prináša úľavu od stresu a reguluje metabolizmus. Uzdravuje prechladnutie, dnu a reumtaizmus. Upravuje rovnováhu hormónov a uľavuje od menštruačného napätia. Znižuje krvný tlak.

Energetický náramok by sa mal pravidelne čistiť pod prúdom vlažnej vody. Nabíjať ho je najvhodnejšie za mesačného svitu (najlepšie celú noc), nabíjanie na slnku neodporúčame, pretože niektoré kamene sú citlivé na slnečné žiarenie a mohli by vyblednúť. Veľkosť náramku je možné upraviť rozviazaním uzla a posunutím gumičky podľa potreby.

Astrológia: znamenie Kozorožec, Ryby, Vodnár.