Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

Želáme vám príjemný nákup.

 

                     

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Unakit, náramok na gumičke

AKCIA
Cena 4.21
Pôvodná cena 5.40
Zľava 22.00 %
Vonkajší obvod cca:
23 cm

Záručná doba 24 mesiacov
Kód produktu 50067
Dostupnosť +1
KS

Náramok z unakitu na gumičke. Kamienky v odtieňoch zelenej, hnedej a ružovej farby. Tento minerál s vysokou hustotou (Epidot) sa brúsi ako drahý kameň. Hornina tvorená najmä epidotom sa môže leštiť alebo tromlovať a predáva sa ako "unakit". Tvrdosť 6,5. Veľkosť nugetov do cca 13 mm.

Unakit sa považuje za kameň osobného rastu. V tomto smere pomáha človeku identifikovať v živote elementy, ktoré mu bránia v rozvoji a dodáva mu silu ich zo života odstrániť. Rovnako pomáha odstrániť zo života veci a ľudí, ktorí oberajú človeka o energiu.
Je vhodný najmä pre tehotné ženy. Chráni matku i plod počas celého tehotenstva a pôrodu. Zlepšuje funkciu pečene a tak pomáha detoxikovať organizmus. Zlepšuje tiež kvalitu kože a podporuje zdravý rast vlasov a nechtov.

Astrológia: znamenie Váhy a Býk

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód