Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                  Vážení zákazníci, s ohľadom na momentálnu situáciu sme dočasne znížili poštovné pre zásielky, pri ktorých si vyberiete doručenie na Vašu adresu (aj napriek tomu, že Slovenská pošta k zníženiu cien  nepristúpila) a to pri zásielkách do 5 kg pri platbe na dobierku zo 4,90 € na 3,90 € a pri platbe vopred na náš účet  z 3,70 na 2,70 €. Pre zásielky doručované na poštu a zásielky nad 5 kg ostáva cena rovnaká. Veríme, že vám to pomôže pri rozhodovaní sa v prospech doručenia vašich zásielok na adresu bez nutnosti navštíviť poštu. Želáme vám pekný deň.

 

                                                                                                                                                       

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Tyrkys, strom života, prívesok Ag

Cena 29.90
Dostupnosť: +1
Rozmery cca::
Kód produktu: 70012
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Prívesok z rekonštruovaného tyrkysu so strieborným komponentom (Ag 925/1000). Tyrkys bol jedným z prvých ťažených drahých kameňov a už dlho sa cení pre svoju intenzívnu farbu, ktorá sa mení od belasej po zelenú. Farebný odtieň závisí od množstva železa a medi obsiahnutého v mineráli. Tvrdosť 6.

Tyrkys je najúčinnejší liečivý kryštál. Prináša zotavenie ducha a pohodu tela. Posilňuje meridiány v tele a jemné energetické polia. Regeneruje tkanivá, podporuje vstrebávanie živín, pomáha proti znečisťujúcim látkam a vírusovým infekciám. Uzdravuje telo ako celok, najmä však oči, vrátane sivého zákalu. Znižuje kyslosť organizmu a blahodarne pôsobí na dnu, reumatizmus a žalúdok.

Astrológia: znamenie Ryby, Vodnár, Blíženci a Strelec.

V cene tohto šperku je priehľadná plastová krabička.