Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

Želáme vám príjemný nákup.

Milí priatelia, ospravedlňujeme sa za dočasnú nedostupnosť nášho eshopu, ktorá bola spôsobená technickým problémom pri nasadzovaní SSL certifikátu - zabezpečenia nášho eshopu. Problém bol odstránený a vaše údaje, i komunikácia s nami sú teraz ešte bezpečnejšie ako predtým.

Ďakujeme za porozumenie.

 

                     

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Turmalín - skoryl v kremeni

Cena 2.90
Rozmery cca:
2,4 cm x 2,1 cm x 1,9 cm, India

Záručná doba 24 mesiacov
Pôvod India
Kód produktu 60130
Dostupnosť +1
KS

Turmalín je chemicky najzložitejší drahý kameň, zásaditý borokremičitan, ktorý obsahuje celý rad prvkov, pričom kolísavosť chemického zloženia ovplyvňuje premenlivosť jeho farieb - môže mať farbu modrú, ružovú, zelenú, hnedú, žltú, sivú, čiernu,modročiernu, vzácne hnedočiernu. Tvrdosť 7 - 7,5.

Najväčšia sila skorylu tkvie v rozbíjaní organických, emocionálnych, mentálnych i duchovných blokád, ktoré nám bránia vo všetkých rovinách zdravo a čisto žiť. Vzhľadom na pyroelektrické a piezoelektrické vlastnosti má zo všetkých čiernych kameňov podobných vlastností najväčšiu očistnú a liečebnú silu. Uvoľňuje stres, zmierňuje neurózy. Posilňuje odolnosť proti vírusom, ktoré poškodzujú nervové tkanivo. Ďalej posilňuje nervový a lymfatický systém, srdce, krvný obeh a svalstvo, ktoré zbavuje kŕčov. Zmierňuje bolesti všetkého druhu. Lieči poruchy nadobličiek a zápalové ochorenia kĺbov.

Očista: čistíme krátko pod prúdom vlažnej vody, alebo v miske vody spoločne s krištáľom cez noc. Všetky odrody môžeme nabíjať na priamom slnku.

Astrológia: znamenie Kozorožec. 

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód