Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                             

                                                                                                              Želáme vám príjemný nákup.    

                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Tanzanit, prívesok Ag

Rozmery cca:
1,4 x 1,2 x 0,7 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 70235
Dostupnosť: 1 ks
10.60 ks

Prívesok z tanzanitu so strieborným komponentom (Ag 925/1000). Tanzanit je modrá až fialová odroda zoistiu. Jednihé jeho známe nálezisko je v oblasti Gerevi Hills v Tanzánii. Tvrdosť 6 - 6,5.

Tanzanit nám pomáha nájsť vnútorné poslanie a posilňuje nás vo viere a vytrvalosti uskutočniť naše predsavzatia. Omladzuje a cibrí našu myseľ a zmysly, uči nás nehľadieť na všetko v zažitých  vzoroch, ale vidieť, počuť a cítiť každú vec ako "po prvýkrát", stále znova a znova pátrať po podstate, pretože pravda vecí a javov je vo vnútri a nie na povrchu.

Astrológia: znamenie Strelec.

V cene tohto šperku je priehľadná plastová krabička.