Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.           

Milí priatelia,  s  ohľadom na aktuálne zmeny v doručovaní zásielok Slovenskou poštou si Vám dovoľujeme oznámiť, že všetky objednávky, či už s dobierkou, alebo platbou vopred na náš účet, budú doručované na Vašu dodaciu poštu, kde si ich môžete vyzdvihnúť.  Na príchod zásielky na poštu budete upozornení lístočkom v schránke, emailom, alebo SMS správou. Ďakujeme za porozumenie a želáme Vám krásny deň.                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                        

             

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Sugilit, náramok na gumičke

Cena 14.80
Dostupnosť: +1
Vonkajší obvod cca: 21 cm
Kód produktu: 50073
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Náramok na gumičke zo sugilitu na gumičke, veľkosť kamienkov do cca 0,7 cm. Prvýkrát bol nájdený v roku 1944 v Japonsku, neskôr v drobných kryštáloch v Indii, ale vždy len v nepatrnom množstve. Tento pomerne nový drahý kameň sa v posledných rokoch stal stredom pozornosti nielen medzi zberateľmi, ale najmä medzi ľuďmi, ktorí sa venujú liečeniu drahými kameňmi. Hotazel v JAR je dosiaľ jediné nálezisko, na ktorom sa od roku 1980 vo väčšom množstve ťaží. Jeho cena sa rok za rokom zvyšuje, jednak vplyvom dopytu, jednak skutočnosťou, že nálezisko je už takmer vyčerpané. Tvrdosť 6 - 6,5.

Sugilit je predovšetkým kameň trvalej meditácie. Učí nás pokore, mravnosti a sebakontrole. Je kameňom imunitného systému. Pomáha v liečbe prakticky všetkých ťažkých chorôb a tiež v prevencii.

Astrológia: Ryby, Panna a Strelec.