Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

 

                                                                                                                                           Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Sokolie oko

Rozmery cca:
2 x 1,9 x 1,4 cm
Pôvod: Juhoafrická republika
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 60021
Dostupnosť: nedostupné
0.60

Sokolie oko sa líši od oka tigrieho modravými až modrozelenými tónmi. Limonit spôsobuje jeho zlatistú farbu. Tvrdosť 6 - 7.

Sokolie oko nám umožňuje vidieť sa v ostrom, neprikrášlenom svetle. Učí nás vidieť i všetky zápory, ktoré sa podvedome bránime vziať na vedomie, takže sa s jeho pomocou môžeme nabudúce vystríhať rovnakých, nekonečne sa opakujúcich chýb. Získame tak aj viac flexibility v pohľade na svet okolo nás, viac tolerancie a spoluúčasti s blížnymi. Sokolie oko, ako nám už jeho názov napovedá, ostrí zrak a posilňuje unavené alebo oslabené oči.

Očista: pod prúdom vlažnej vody. Kamene nabíjame bez problémov na priamom slnku tak dlho, pokiaľ opäť necítime ich pôvodnú energiu.

Astrológia: znamenie Vodnár.