Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Shivalingam, prívesok

Rozmery cca:
3 x 1,5 cm
Kód produktu: 70421
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +1
3.80
ks

Shiva Lingam je posvätný kameň indického hinduistického náboženstva, pochádzajúci z oblasti rieky Narmada v západnej Indii.  ktorý posilní vitalitu a úroveň energie vo vašom tele.

Ak chcete zlepšiť vaše celkové zdravie, tento kameň stimuluje energetický systém celého tela. Spája  sa v ňom zároveň pocit jednoty aj duality.  Učí nás vidieť, že hoci sme súčasťou celku, každý z nás je jedinečný.