Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                             

                                                                                                              Želáme vám príjemný nákup.                   

             Vážení zákazníci, milí priatelia, ponúkame vám dopravu za 0,00 EUR pri objednávke nad 50,00 EUR a platbe vopred na náš účet,                                                                                                                                s dodaním na vašu poštu, alebo do BalíkoBoxu. Tešíme sa na vašu návštevu.                                                                                                                                                                                                                          

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Sagenit, prívesok Ag

Rozmery cca:
2,1 x 1,6 x 0,7 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 70238
Dostupnosť: 1 ks
8.90 ks

Prívesok zo sagenitu so strieborným komponentom (Ag 925/1000). Sagenit je bezfarebný alebo dymový so zlatými, hnedými, červenými alebo čiernymi líniami, označovanými aj ako Venušine vlasy.

V duševnom živote uľahčuje sagenit dosiahnutie koreňa všetkých problémov a podporuje transformáciu a zmenu smeru. Pokiaľ ide o city, hojí temné naladenie duše a funguje ako antidepresívum. Prináša úľavu od strachu, fóbií a obáv.

Sagenit je obdarený vitalitou, ktorá dokáže pomôcť pri chronických ochoreniach, impotencii a neplodnosti. Výborne pôsobí pri vyčerpaní a nedostatku energie. Tento kryštál lieči dýchacie ústrojenstvo a bronchitídu. Podporuje udržanie rovnomernej činnosti štítnej žľazy a odstraňuje parazity.

Umiestnenie: položený na krku ovplyvňuje štítnu žľazu, na srdci týmus.