Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                  

             

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Ruženín

Cena 10.30
Dostupnosť: +1
Rozmery cca::
Kód produktu: 60117
Pôvod: Madagaskar
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Ruženín bol už od antických dôb uctievaný a nosený ako kameň lásky a srdca. V dnešnej dobe prudkého technického rozvoja, ktorý bezprostredne ovplyvňuje znečisťovanie ovzdušia jedovatými látkami a žiarením, získava ruženín stále viac na význame ako prostriedok neutralizujúci vplyv nezdravého prostredia na náš organizmus. Tvrdosť 7.

Charakterizuje ho  nesebecká láska, cit, nežnosť, miernosť. Posilňuje empatiu a citlivosť. Ružový kremeň je najlepší liečiteľ citov. Ruženín posilňuje srdce i obehový systém a odstraňuje nečistoty z telesných tekutín. Uzdravuje obličky a nadobličky, odstraňuje závraty. Tento kameň, alebo jeho elixír hojí popáleniny a pľuzgiere a vyhladzuje pleť. Pomáha pri Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe a pri stareckej demencii. Pomáha očiste a upokojeniu srdca, srdcového rytmu, prináša zdravý spánok.

Očista: u kameňov pre liečenie robíme očistu vodou po každom použití, u kameňov do bytových priestorov raz týždenne. Keďže ruženíny z niektorých lokalít, napríklad brazílskych, strácajú na slnku farbu, nabíjame ich radšej, síce dlhšie,  ale na nepriamom slnku. Oživujúcu energiu v nich môžeme ešte z času na čas podporiť, ak ich prechovávame na drúze krištáľu alebo ametystu.


Astrológia: znamenie Býk a Váhy. 

Podstavec nie je súčasťou dodávky. Ďakujeme za porozumenie.