Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                  Vážení zákazníci, s ohľadom na momentálnu situáciu sme dočasne znížili poštovné pre zásielky, pri ktorých si vyberiete doručenie na Vašu adresu (aj napriek tomu, že Slovenská pošta k zníženiu cien  nepristúpila) a to pri zásielkách do 5 kg pri platbe na dobierku zo 4,90 € na 3,90 € a pri platbe vopred na náš účet  z 3,70 na 2,70 €. Pre zásielky doručované na poštu a zásielky nad 5 kg ostáva cena rovnaká. Veríme, že vám to pomôže pri rozhodovaní sa v prospech doručenia vašich zásielok na adresu bez nutnosti navštíviť poštu. Želáme vám pekný deň.

 

                                                                                                                                                       

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Pyramída šungit, 50 mm

Cena 13.90
Dostupnosť: +1
Rozmery cca:
5 x 5 x 3,5 cm
Kód produktu: 80015
Pôvod: Rusko
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Pyramída zo šungitu. Šungit - tajomný čierny minerál s výnimočnými vlastnosťami - predstavuje negrafitizovaný amorfný uhlík s guľovitou štruktúrou molekúl najvyššej možnej symetrie. Osada Šuňga, prvé vedecky popísané nálezisko šungitu v roku 1875 je súčasťou Karélie, severozápadnej časti Ruska. Vek šungitu sa odhaduje na cca 2 miliardy rokov.

Príprava šungitovej vody:

1. Na dno čistej trojlitrovej sklenenej nádoby položíme šungitovú pyramídu.

2. Zalejeme chladnou, odstátou alebo prefiltrovanou vodou

3. nezakrývame prikrývkou a necháme odstáť po dobu 48-72 hodín (voda s pyramídou) – energetická hodnota vody sa zvyšuje 20-40 krát oproti   počiatočnej hodnote.

  • po uplynutí odporúčanej doby státia vodu prelejeme a používame v priebehu ďalších troch dní. Vodu sa neodporúča dávať do chladničky. Po troch dňoch táto voda začne nadobudnuté vlastnosti strácať.
  • Voda aktivovaná pyramídou sa má používať k liečebným alebo preventívnym účelom (odporúčaná dávka je 100-150 ml 3x za deň, nezávisle na príjme potravy). Okrem vnútorného použitia sa pyramídová voda odporúča na omladenie kože, vlasov, výplach hrdla, nosa, pri kožných chorobách a popáleninách.