Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                             

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Prívesky. Tak ako v prírode nenájdete dva rovnaké kamene, aj prívesky z nich sa odlišujú a v tejto kategórii kupujete presne tie výrobky, ktoré vidíte na obrázkoch, nie je teda možné z jedného typu prívesku objednať viac rovnakých kusov. Tieto šperky pravidelne dopĺňame a ponuku rozširujeme. Ďakujeme za porozumenie.      

Filter
Cena
Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Ametyst, prívesokskladom 1 ks8.20 € Ametyst, prívesok Angelit, prívesokskladom 1 ks6.60 € Angelit, prívesokPrívesok z angelitu. Angelit môže byť  modrý, biely, niekedy s červenými škvrnami. Je tvorený celestitom, korý bol v hlbinách zeme po milióny rokov Apatit, prívesokskladom 1 ks5.40 € Apatit, prívesok Apatit, prívesokskladom 1 ks5.30 € Apatit, prívesok Aqua auraskladom 1 ks3.20 € Aqua auraPrívesok z aqua aura krištáľu. Ide o krištáľ, na ktorý sú nanesené drahé kovy( zlato a pod.), čím vznikajú jemné dúhové záblesky. Vyznačuje sa silnou Chalcedón, prívesokskladom 1 ks6.90 € Chalcedón, prívesokPrívesok z chlacedónu. Chalcedón je kryptokryštalická odroda kremeňa. Tvrdosť 6 - 7. Chalcedón je kameň dodávajúci silu medziľudským vzťahom. Pohlcuje Citrín, prívesokskladom 1 ks2.30 € Citrín, prívesok Fluorit, prívesokskladom 1 ks2.80 € Fluorit, prívesok Granát, prívesokskladom 1 ks7.50 € Granát, prívesok Jadeit, prívesokskladom 1 ks7.90 € Jadeit, prívesokPrívesok z jadeitu v tvare pyramídy. Pojem "jade" zahŕňa dva podobné, ale chemicky rozdielne minerály, jadeit a nefrit, vzhľadom často nerozoznateľné. Jaspis mookait, prívesokskladom 1 ks1.80 € Jaspis mookait, prívesok Jaspis mookait, prívesokskladom 1 ks2.70 € Jaspis mookait, prívesok Jaspis obrázkový, prívesokskladom 1 ks3.90 € Jaspis obrázkový, prívesok Jaspis obrázkový, prívesokskladom 1 ks7.30 € Jaspis obrázkový, prívesok Jaspis obrázkový, prívesokskladom 1 ks3.90 € Jaspis obrázkový, prívesok Jaspis pestrý, prívesokskladom 1 ks2.30 € Jaspis pestrý, prívesokjaspis, kameň, minerál, zberateľstvo, liečiteľstvo, ezoterika, pečeň, slezina, pokoj, rovnováha, opuchy, zranenia, zápal ďasien, dutiny, stres, zajakávanie, Jaspis červený, prívesokskladom 1 ks2.60 € Jaspis červený, prívesokPrívesok z jaspisu. Prináša zdravie a silu a odstraňuje jedovaté látky z obehového systému, krvi a pečene. Odstraňuje tiež zablokovanie v pečeni a cievach, Kalcit oranžový, prívesokskladom 1 ks8.90 € Kalcit oranžový, prívesok