Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                             

                                                                                                              Želáme vám príjemný nákup.    

                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Prívesky z drahých kameňov v tvare srdiečka s kovodielom z tombaku. Tombak je zliatina medi a zinku (mosadz), s vyšším obsahom medi (84 - 90%).. Tak ako v prírode nenájdete dva rovnaké kamene, aj prívesky z nich sa odlišujú a v tejto kategórii kupujete presne tie výrobky, ktoré vidíte na obrázkoch, nie je teda možné - až na výnimky - z jedného typu prívesku objednať viac rovnakých kusov, pretože každý je originál. Tieto šperky pravidelne dopĺňame a ponuku rozširujeme. Ďakujeme za porozumenie.

Filter
Cena
Achát machový, prívesokskladom 1 ks2.80 € Achát machový, prívesokachát machový posilňuje imunitný systém, podporuje funkciu žliaz a lieči zápaly, infekčné ochorenia pľúc a dýchacích ciest, znižuje vysoké teploty, Achát, prívesok, 2,5 cmskladom 1 ks3.90 € Achát, prívesok, 2,5 cmachát, minerál, kameň, prívesok, šperk, bižutéria, identita, schopnosti, fantázia, kreativita, tehotenstvo, liečiteľstvo, astrológia, býk, škorpión Amazonit, prívesokskladom 1 ks2.80 € Amazonit, prívesok Avanturín zelený, prívesokskladom 2 ks2.50 € Avanturín zelený, prívesokavanturín zelený, prívesok, šperk, bižutéria, geopatogénne zóny, elektromagnetický smog, štítna žľaza, metabolizmus, krvný tlak, cholesterol, Hematoid, prívesok Agskladom 1 ks7.50 € Hematoid, prívesok Ag Hematoid, prívesok Agskladom 1 ks7.50 € Hematoid, prívesok Ag Jaspis kambamba, Agskladom 1 ks8.90 € Jaspis kambamba, Ag Jaspis kambamba, Agskladom 1 ks8.90 € Jaspis kambamba, Ag Jaspis mookait, prívesokskladom 1 ks5.60 € Jaspis mookait, prívesokjaspis, kameň, minerál, zberateľstvo, liečiteľstvo, ezoterika, pečeň, slezina, pokoj, rovnováha, opuchy, zranenia, zápal ďasien, dutiny, stres, zajakávanie, Jaspis oceán, prívesok, Agskladom 1 ks8.90 € Jaspis oceán, prívesok, Ag Jaspis oceán, prívesok, Agskladom 1 ks8.90 € Jaspis oceán, prívesok, Ag Jaspis pestrý, prívesokskladom 1 ks3.90 € Jaspis pestrý, prívesokjaspis, kameň, minerál, prívesok, šperk, bižutéria, zberateľstvo, liečiteľstvo, ezoterika, pečeň, cievy, city, základná čakra, zdravie, detoxikácia, Tigrie oko, prívesokskladom 1 ks3.90 € Tigrie oko, prívesoktigrie oko, minerál, kameň, prívesok, šperk, bižutéria, zberateľstvo, liečiteľstvo, metamorfóza, sebarealizácia, otvorenosť, vôľa, schizofrénia, paranoia, Tyrkenit, prívesokskladom 1 ks2.50 € Tyrkenit, prívesoktyrkenit, prívesok, šperk, darček, bižutéria