Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                             

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Prívesky. Tak ako v prírode nenájdete dva rovnaké kamene, aj prívesky z nich sa odlišujú a v tejto kategórii kupujete presne ten výrobok, ktorý vidíte na obrázku (s výnimkou niketorých výrobkov ako sú prívesky v tvare srdiečok z krištáľu, achátu machového, jadeitu, opalitu, ktoré sa odlišujú len nepatrne a pokiaľ si želáte objednať viac kusov, skontrolujte prosím dostupnosť týchto príveskov, ktorú vidíte vpravo od obrázka. Dostupnosť, označená ako 2+ znamená, že sú dostupné 2 kusy príveskov). Ďakujeme za porozumenie.      

 

 

Filter
Cena
Achát machový, prívesokskladom 1 ks2.80 € Achát machový, prívesokAchát machový posilňuje imunitný systém, podporuje funkciu žliaz a lieči zápaly, infekčné ochorenia pľúc a dýchacích ciest, znižuje vysoké teploty, Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesokskladom 1 ks6.50 € Achát, prívesok Achát, prívesok Agskladom 1 ks5.90 € Achát, prívesok Ag Achát, prívesok, 2,5 cmskladom 1 ks3.90 € Achát, prívesok, 2,5 cm Amazonit, prívesok Agskladom 1 ks8.20 € Amazonit, prívesok Ag Ametyst, prívesokskladom 1 ks8.20 € Ametyst, prívesok Ametyst, prívesok Agskladom 1 ks21.90 € Ametyst, prívesok Ag Ametyst, prívesok vŕtaný, drúzaskladom 1 ks6.80 € Ametyst, prívesok vŕtaný, drúza Ametyst, prívesok vŕtaný, drúzaskladom 1 ks6.80 € Ametyst, prívesok vŕtaný, drúza Angelit, prívesokskladom 1 ks6.60 € Angelit, prívesokPrívesok z angelitu. Angelit môže byť  modrý, biely, niekedy s červenými škvrnami. Je tvorený celestitom, korý bol v hlbinách zeme po milióny rokov Apatit, prívesokskladom 1 ks5.40 € Apatit, prívesok Apatit, prívesokskladom 1 ks5.30 € Apatit, prívesok Aqua auraskladom 1 ks3.20 € Aqua auraPrívesok z aqua aura krištáľu. Ide o krištáľ, na ktorý sú nanesené drahé kovy( zlato a pod.), čím vznikajú jemné dúhové záblesky. Vyznačuje sa silnou Avanturín zelený, prívesokskladom 1 ks2.50 € Avanturín zelený, prívesok Avanturín zelený, prívesok - prsteň na koženej šnúreskladom 1 ks4.80 € Avanturín zelený, prívesok - prsteň na koženej šnúre Avanturín zelený, prívesok - prsteň na koženej šnúreskladom 1 ks4.80 € Avanturín zelený, prívesok - prsteň na koženej šnúre Chalcedón, prívesokskladom 1 ks6.90 € Chalcedón, prívesokPrívesok z chlacedónu. Chalcedón je kryptokryštalická odroda kremeňa. Tvrdosť 6 - 7. Chalcedón je kameň dodávajúci silu medziľudským vzťahom. Pohlcuje Chalcedón, prívesok Agskladom 1 ks8.90 € Chalcedón, prívesok Ag Chryzopras, prívesok Agskladom 1 ks8.50 € Chryzopras, prívesok Ag