Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Larimar, prívesok

Rozmery cca:
1,3 x 1,3 x 0,7 cm
Kód produktu: 70436
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +1
6.60
ks

Prívesok z larimaru. Nakoľko bol tento nebesky modrý druh pektolitu objavený a popísaný len v roku 1975, nemôže byť ani známa akákoľvek podložená skúsenosť o jeho tradičnom použití. Názov dostal tento kameň podľa dcéry vlastníka lokality Lari a španielskeho názvu pre more - mar.

Aktivuje sebaobranné reakcie nášho organizmu, sebazáchovný proces, ktorý činí zázraky, keď nám objektívne nezostáva príliš veľa nádeje na dokonalé uzdravenie. Posilňuje naše odhodlanie bojovať, byť si svojím vlastným liečiteľom a ochrancom zdravia a nespoliehať sa príliš na pomoc zvonka, ktorá často pomôže len vtedy, ak sa o to sami pričiníme. Larimar borí blokády, ktoré bránia prietoku životodarnej energie, čo už samo o sebe niekedy postačí k úplnému zotaveniu.

Astrológia: nie je známa.