Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                             

                                                                                                              Želáme vám príjemný nákup.    

                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Lapis lazuli, prívesok Ag

Rozmery cca:
3,8 x 1 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 70167
Dostupnosť: 1 ks
21.50 ks

Lapis lazuli - prívesok zo strieborným komponentom (Ag 925/1000). Lapis lazuli je modrá hornina z metamorfovaného vápenca prerasteného lazuritom, pyritom a inými minerálmi. Jej zloženie aj farba sa menia, väčšinou je však výrazne modrá, s drobnými zhlukmi bieleho kalcitu a mosadznožltého pyritu. Tvrdosť 5 - 6. 

Lapis lazuli otvára tretie oko a udržuje rovnováhu krčnej čakry. Tento kameň rýchlo odstraňuje stres a prináša pocit hlbokého pokoja a mieru. Je to ochranný kameň. Dokáže rozoznať hrozbu duševného útoku, zastaví ho a vráti útočiacu energiu späť k jej zdroju. Uvádza do stavu harmónie telesnú, duševnú, citovú a duchovnú rovinu. Upevňuje milostné i priateľské vzťahy a napomáha pri vyjadrovaní pocitov a emócií. Odstraňuje utrpenie, krutosť a núdzu. V podobe drahokamovej esencie uvolňuje citové putá.
Lapi lazuli potláča bolesť, najmä migrény a bolesti hlavy. Pomáha prekonávať depresie. Blahodarne pôsobí na respiračný a nervový systém, krk, hlasivky, štítnu žľazu, orgány zabezpečujúce detoxikáciu tela, kostnú dreň, týmus a imunitný systém. Pomáha pri náprave sluchu a čistí krv. Účinkuje proti nespavosti a závratom. Znižuje krvný tlak. Pôsobí preventívne proti vzniku nádorových ochorení, infarktu a mŕtvici.

Astrológia: znamenie Strelec, Panna, Ryby, Kozorožec a Vodnár.