Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Labradorit

Rozmery cca:
8,6 x 6,9 x 3,2 cm
Kód produktu: 60061
Pôvod: Madagaskar
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +1
17.30
KS

Názov má podľa lokality na poloostrove Labrador, kde bol prvýkrát v roku 1770 nájdený. Tvrdosť 6 - 6,5.

Dúhový labradorit je vysoko mystický a ochranný kameň vnášajúci svetlo do života. Odkláňa nežiadúce energie od aury a bráni úniku energie. V duševnom živote potláča strach, neistotu a zvyšky minulých sklamaní vrátane tých, ktoré pochádzajú z minulých životov. Upokojuje príliš aktívnu myseľ a súčasne dodáva energiu vašej predstavivosti tým, že prináša nové myšlienky. Je užitočným sprievodcom v dobe zmien. Je to kameň, ktorý prináša silu a vytrvalosť. Ako kameň premeny pripravuje telo a dušu na ďalší rast.

Labradorit lieči poruchy očí a mozgu, prináša úľavu od stresu a reguluje metabolizmus. Uzdravuje prechladnutie, dnu a reumtaizmus. Upravuje rovnováhu hormónov a uľavuje od menštruačného napätia. Znižuje krvný tlak.

Očista: kamene čistíme pod prúdom vlažnej vody. Pretože sú citlivé na prudké zmeny teplôt, nabíjame ich vo vode, dobrú hodinu na priamom slnku.

Astrológia: znamenie Kozorožec, Ryby, Vodnár.

Podstavec nie je súčasťou dodávky.