Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

Želáme vám príjemný nákup.

                     

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Jaspis obrázkový, náramok na gumičke

Cena 6.30
Záručná doba 24 mesiacov
Kód produktu 50163
Dostupnosť +1
KS

Náramok z jaspisu obrázkového na gumičke. Vonkajší obvod náramku cca 22 cm, veľkosť kamienkov cca do 1,2 cm. Jaspis je celistvá, jemnozrnná, nepriehľadná odroda chalcedónu.  Vyskytuje sa vo viacerých odtieňoch hnedej, sivomodrej, červenej, žltej a zelenej farby, ako aj v ich kombináciách. Tvrdosť 7.

Obrázkový jaspis podporuje kreativitu a súznenie s prírodnými zákonitosťami. Zaháňa strach a obavy z neistej budúcnosti a v spánku nás obdarováva šťastnými snami, po ktorých sa ráno prebúdzame ako znovuzrodení, oddýchnutí a osviežení. Prehlbuje náš súcit s tými, ktorí trpia. Pomáha pri alergiách a posilňuje imunitný systém, aktivuje funkciu pečene, žlčníka a obličiek.

Očista: niekoľko minút pod prúdom vlažnej vody alebo cez noc v miske vody, najlepšie spoločne s krištáľom. Nakoľko jaspis nie je chúlostivý ani na prudké svetlo, ani na žiar, môžeme ho nabíjať na priamom slnku ľubovoľne dlho.

Astrológia: znamenie Panna, Vodnár a Ryby.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód