Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Jantár, prívesok

Rozmery cca:
Kód produktu: 70250
Pôvod: Litva
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +1
9.90
KS

Prívesok z jantáru. Jantár je fosílna živica ihličnatých stromov. Väčšinou máva zlatožltú až zlatooranžovú farbu. Je priehľadný až priesvitný. Môže obsahovať uzavretý hmyz, machy, lišajníky alebo ihličie borovíc, ktoré v ňom uviazli pred miliónmi rokov. Tvrdosť 2,5.

Jantár je účinným prostriedkom k prečisteniu a liečbe čakier. Tým, že pohltí bolesť a negatívnu energiu, umožňuje telu, aby našlo stratenú rovnováhu a uzdravilo sa samo. Jantár pohlcuje stres, rezonuje s krkom, lieči štítnu žľazu a ďalšie krčné problémy. Uzdravuje tiež žalúdok, slezinu, pečeň, obličky, močový mechúr a žlčník. Pomáha pri problémoch  s kĺbami. Ako elixír sa používa pri liečbe rán, pretože ide o vynikajúce prírodné antibiotikum. Dokáže stimulovať činnosť pupočnej čakry a pomáha pri uzemnení telesnej energie.

Nosí sa dlhšiu dobu, najmä na zápästí alebo na krku. Podľa potreby ho možno prikladať aj na iné miesta.

Astrológia: znamenie Lev, Blíženci a Panna.