Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

Želáme vám príjemný nákup.

Vážení zákazníci,

odo dňa 25. mája 2018 vstupuje do platnosti nariadenie GDPR o ochrane osobných údajov. Radi by sme vám týmto oznámili, že sme prijali technické opatrenia na zabezpečnie vašich osobných údajov, komunikácie medzi vami a našim e-shopom (vytváranie objednávok, dopyty) a e-mailovej komunikácie, ktoré prebiehajú šifrovane. Dáta sú uložené na systémoch s vysokou bezpečnosťou a stabilitou, pričom relevantné dáta sú uložené v šifrovanej forme. Na požiadanie Vaše osobné údaje vymažeme z databázy. Viac informácií nájdete v dolnej časti stránky v menu linke: Ochrana osobných údajov, alebo v Obchodných podmienkach. 

 

 

                     

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Jantár, náhrdelník

Cena 10.89
Záručná doba 24 mesiacov
Pôvod Litva
Kód produktu 51013
Dostupnosť +1
KS

Sekaný náhrdelník z jantáru. Dĺžka náhrdelníka cca 47 - 50 cm, veľkosť kamienkov do cca 1,2 cm, uzáver je šroubovací (môžete vidieť na obrázku). Jantár je fosílna živica ihličnatých stromov. Väčšinou máva zlatožltú až zlatooranžovú farbu. Je priehľadný až priesvitný. Môže obsahovať uzavretý hmyz, machy, lišajníky alebo ihličie borovíc, ktoré v ňom uviazli pred miliónmi rokov. Tvrdosť 2,5.

Jantár je účinným prostriedkom k prečisteniu a liečbe čakier. Tým, že pohltí bolesť a negatívnu energiu, umožňuje telu, aby našlo stratenú rovnováhu a uzdravilo sa samo. Jantár pohlcuje stres, rezonuje s krkom, lieči štítnu žľazu a ďalšie krčné problémy. Uzdravuje tiež žalúdok, slezinu, pečeň, obličky, močový mechúr a žlčník. Pomáha pri problémoch  s kĺbami. Ako elixír sa používa pri liečbe rán, pretože ide o vynikajúce prírodné antibiotikum. Dokáže stimulovať činnosť pupočnej čakry a pomáha pri uzemnení telesnej energie.

Nosí sa dlhšiu dobu, najmä na zápästí alebo na krku. Podľa potreby ho možno prikladať aj na iné miesta.

Astrológia: znamenie Lev, Blíženci a Panna.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód