Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Jadeit, face roller

Zľava 30%
Kód produktu: 81012
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +1
16.73
Pôvodná cena 23.90, Zľava 30 %
ks

Masážny valček z jadeitu. Menší valček slúži na masáž horšie dostupných tvárových partií (očné okolie, viečka, nos, pery), zatiaľčo váčším valčekom masírujeme čelo, líca, krk. Pomocou face rollera oddialime starnutie pokožky, stimulujeme pleť, aby produkovala viac kolagénu, prispieva k vylúčeniu toxínov, prebytočných tekutín a k obnove cirkulácie krvi v pleti a teda aj k rozjasneniu. Pritom stačí len pár minút denne. 

Ak sa ráno budíte s opuchnutou tvárou, odporúčame dať face roller pred masážou na 5 - 10 minút do chladničky, umocnia sa tým chladivé účinky prírodných kameňov.

Face roller môžete použiť "na sucho", ale oveľa lepší efekt masáž bude mať, ak ním do pleti vmasírujete pleťový krém, alebo masku, sérum, olej či nočnú kozmetiku. Výborne funguje, ak do pleti "zarolujete" bioaktívne liftingové sérum, hydratačný krém alebo pleťovú masku, ktorá môže byť aj textilná! Môžete valčekom prechádzať cez látku.

Hodí sa pre každý typ pleti, vrátane problematickej, či citlivej. Masážou docielite lepšie prekrvenie a tým celý proces hojenia urýchlite, len valčeky poctivo vyčistite pred a po každom použití navlhčenou handričkou. Face roller v žiadom prípade nevyvárajte, ani neponárajte do horúcej vody, na očistenie stačí navlhčená handrička.

Jadeit môžeme nabíjať na priamom slnku ľubovoľne dlho, pokiaľ necítime, že je plný energie.

Face roller  môžete používať dvakrát až trikrát denne.

Pojem "jade" zahŕňa dva podobné, ale chemicky rozdielne minerály, jadeit a nefrit, vzhľadom často nerozoznateľné. Tvrdosť 6,5 - 7.

Jadeit je od pradávna najuctievanejším a najviac ceneným kameňom Ďalekého východu, kde sa stal, vplyvom svojich harmonických vlastností, symbolom mieru a pokoja. Číňania videli v jadeite symbol piatich hlavných cností: múdrosti, spravodlivosti, milosrdenstva, skromnosti a odvahy.
V duševnom živote stabilizuje osobnosť a uvádza dušu do súladu s telom. Prináša sebestačnosť. 
Dodáva  odvahu prejaviť, kým v skutočnosti sme. Číňania verili, že nosením jadeitu sa do tela prenášajú jeho kladné vlastnosti.
Pôsobí liečivo na obličky a nadobličky. Odstraňuje z tela jedovaté látky, uzdravuje bunkový a kostrový systém. Zvyšuje plodnosť, priaznivo pôsobí pri pôrode, má vplyv na bedrové kĺby a slezinu, udržuje rovnováhu tekutín a pomer kyslého a zásaditého prostredia.

Rozmery cca:

celková dĺžka: 14,5 cm

väčší valček:    4,3 x 2 cm

menší valček:   2,5 x 1,8 cm