Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Iolit, prívesok Ag

Rozmery cca:
1,7 x 1,3 x 0,8 cm
Pôvod: USA
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +1
5.80
KS

Iolit, prívesok so strieborným komponentom (Ag 925/1000). Je priesvitný, premenlivej farby podľa toho, pod akým uhlom ho pozorujeme (sivý, fialový, modrý, žltý).

Psychologicky pomáha iolit pochopiť a odkryť príčiny rôznych návykov. Súčasne uľahčuje prejaviť vlastnú osobnosť a oslobodiť sa od očakávaní ostatných. Na duševnej úrovni prečisťuje iolit staré myšlienkové vzorce.

V citovom živote odhaľuje nesúlad v osobnývh vzťahoch. Nakoľko podnecuje  k tomu, aby každý jedinec prevzal zodpovednosť sám za seba, pomáha prekonať závislosť na partnerovi.

Iolit pomáha vytvoriť základ pre udržanie pevného zdravia. Znižuje zásoby tuku v tele, zmierňuje následky alkoholu, podporuje detoxikáciu tela a regeneráciu pečene. Prospieva činnosti hypofýzy, liečivo pôsobní na dutiny a dýchací systém. Potláča migrénu a bolesti hlavy.