Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Himalájske soľné mydlo malé

Kód produktu: 30003
Pôvod: Pakistan
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +5
2.60
KS

Soľné mydlo z Pakistanu, hmotnosť cca 150 gramov. Himalájske deo-mydlo neobsahuje žiadne chemické, ani konzervačné látky a pôsobí dezinfekčne. V soľnom roztoku nemôžu prežiť žiadne baktérie, preto je himalájske deo-mydlo  vysoko účinný deodorant. Trocha soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. Pre pokožku je kryštalická soľ príjemná a vitalizujúca, pretože minerály, ktoré obsahuje, môžu sa cez pokožku ľahko vstrebávať. Na miestach stvrdnutej pokožky na chodidlách pôsobí trenie deo-kryštálom veľmi priaznivo. Pri trení deo-mydlo svojou hrubšou štruktúrou povrchu stvrdnutú kožu z chodidiel odstraňuje a zároveň zostávajúcu kožu regeneruje a dezinfikuje. 

 

Návod na použitie:

1. Stvrdnutá koža na chodidlách: potierajte kožu priamo kockou mydla, trením sa odstraňuje stvrdnutá koža chodidiel a zároveň je koža regenerovaná a dezinfikovaná.
2. Aplikácia soľného mydla na ostatné časti tela: navlhčite si ruky a trite v nich deo-mydlo tak, ako pri klasickom mydle. Soľ sa vo vlažnej vode ľahko rozpúšťa. Potom rozotrite rozpustenú soľ rukou po tele. Nenanášajte na otvorené rany.

 Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom