Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                  Vážení zákazníci, s ohľadom na momentálnu situáciu sme dočasne znížili poštovné pre zásielky, pri ktorých si vyberiete doručenie na Vašu adresu (aj napriek tomu, že Slovenská pošta k zníženiu cien  nepristúpila) a to pri zásielkách do 5 kg pri platbe na dobierku zo 4,90 € na 3,90 € a pri platbe vopred na náš účet  z 3,70 na 2,70 €. Pre zásielky doručované na poštu a zásielky nad 5 kg ostáva cena rovnaká. Veríme, že vám to pomôže pri rozhodovaní sa v prospech doručenia vašich zásielok na adresu bez nutnosti navštíviť poštu. Želáme vám pekný deň.

 

                                                                                                                                                       

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Himalájska soľ

Himalájska kúpeľová soľ je výnimočným prostriedkom k starostlivosti nielen o pokožku, ale aj o vlasy, kĺby a tkanivá. Poskytuje relaxáciu a pomocou osmózy uvoľňuje z tela škodlivé a jedovaté látky. Pomáha pri kožných ochoreniach, udržuje vlhkosť a vyrovnané pH pokožky. Obsahuje minerálne a stopové prvky – železo, mangán, vápnik, magnézium.

Vychutnajte si kúpele v Himalájskej soli  s prísadami liečivých rastlín, ktoré Vám prinesú jedinečný zážitok z vône a blahodarných účinkov na telo i dušu a ďalšie výrobky, napríklad soľné mydlo, ktoré je možné použiť ako prírodný deodorant, alebo soľný vankúšik, ktorý je vynikajúcim pomocníkom pri bolestiach rôzneho druhu.

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania