Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Himalájska kúpeľová soľ hrubozrnná, 1000g

AKCIA
Hmotnosť:
balenie 1 kg
Kód produktu: 30002
Pôvod: Pakistan
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: +4
1.60
Pôvodná cena 3.20, Zľava 50 %
KS

Himalájska kúpeľová soľ je výnimočným prostriedkom k starostlivosti nielen o pokožku, ale aj o vlasy, kĺby a tkanivá. Poskytuje relaxáciu a pomocou osmózy uvoľňuje z tela škodlivé a jedovaté látky. Pomáha pri kožných ochoreniach, udržuje vlhkosť a vyrovnané pH pokožky. Obsahuje minerálne a stopové prvky – železo, mangán, vápnik, magnézium.

Návod na kúpeľ: Do vane vysypeme kryštalickú soľ a napustíme vodu s teplotou 37° C. Táto teplota je dôležitá, lebo chladnejšia voda odčerpáva z tela energiu a teplejšia môže navodiť pocit únavy. Dĺžka kúpeľa je 30 min. až 1 hodina. Podľa požadovaných účinkov zvolíme množstvo soli: Pre ľudí s lupienkou alebo inými kožnými či zdravotnými problémami je lepšia menšia koncentrácia, cca 1 - 2 polievkové lyžice na vaňu. Toto množstvo je vhodné aj pre ľudí, ktorí chcú aplikovať kúpeľ so soľou denne. Väčšie očistné účinky kúpeľa získame tzv. osmózovým efektom. K tomu je potrebná vyššia koncentrácia soľného roztoku, a to cca 1 kg soli na vaňu. Pri osmóze telo uvoľňuje škodlivé látky do kúpeľa a súčasne kožou vstrebáva minerálne látky zo soľanky. Tento proces podporuje odkyslenie tela. Po kúpeli je vhodný odpočinok na lôžku v dĺžke minimálne 1 hodiny.  

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom