Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.                          

                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                             

 

Nájdete nás aj na:

 

 

Náplne do tlačiarní nakupujeme na:

Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk

Hematit

Veľkosť cca:
4,2 x 1,5cm
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 60167
Dostupnosť: 1 ks
7.80 ks

Magnetickí cvrčkovia alebo tiež spievajúce magnety. Dva hematitové priťahujúce sa magnety. Pri spojení magnetov z väčšej vzdialenosti vydajú zaujímavý zvuk pripomínajúci cvrkanie lúčnych koníkov. Pomáhajú k prekrveniu končekov prstov.

Liečba pomocou magnetov - magnetoterapia je stará a záhadná ako ľudstvo samo. Magnetické pole pozitívne ovplyvňuje metabolizmus bunky, čím napomáha k jej lepšej funkcii a spomaľuje starnutie. Magnetickí cvrčkovia, ktorých máte k dispozícii, stimulujú v rukách zakončenia energetických dráh meridiánov na prstoch ruky.

O konkrétnej liečbe je vhodné sa poradiť so špecialistom - magnetoterapeutom. Podrobnejšie o magnetoterapii je možné sa dozvedieť z odborných publikácií.

Magnety používajte nad pevným povrchom. Balenie obsahuje 2 ks hematitových magnetov.

UPOZORNENIE!

Magnety sú veľmi silné! Udržujte ich v dostatočnej vzdialenosti od počítačov, mobilov, hodiniek, televízorov a iných zariadení!

Magnety udržiavajte zásadne mimo dosah detí!