Milí priatelia krásnych kameňov, 

tajomné čaro, výnimočná  farba a hra svetla - to všetko robí drahé kamene vzácnymi. Zriedkavosť výskytu, tvrdosť a stálosť však ich cenu ešte znásobujú. Prirodzená krása a pevnosť drahokamov akoby svedčili o ich nadprirodzenom vzniku a magickej moci. Mnohé pretrvali stáročia a svojimi osudmi sa nejeden z nich zapísal aj do histórie. (Cally Hallová). V našej ponuke nájdete prírodné a opracované minerály zo Slovenska i zahraničia, šperky z drahých kameňov, úžitkové a dekoratívne predmety z Pakistanského ónyxu, Himalájsku soľ, šungit a iné výrobky z rôznych druhov kameňov. Minerály, vhodné podľa znamenia, kryštály a ich vplyv na orgány, meditácia s kryštálom, drahokamové liečivá, čo je čakra, generátor energie a ako to funguje... To všetko nájdete v dolnej časti našej stránky. Nájdete tu aj návod na starostlivosť a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere toho správneho kameňa.

                                               Želáme vám príjemný nákup.                                                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                  

             

Naposledy zobrazené

 

Nájdete nás aj na:

 

 

 

Hematit, náušnice Ag

VÝPREDAJ - 50%
Cena 2.45
Pôvodná cena 4.90, Zľava 50 %
Dostupnosť: +1
Kód produktu: 71009
Záručná doba: 24 mesiacov
pár

Náušnice, hematit, strieborný komponent (Ag 925/1000). Priemer kamienka cca 0,8 cm, celková dĺžka náušnice cca 4 cm. Hematit má kovový lesk, rozomletý sa používa ako pigment do farieb a na leštenie. Tvrdosť 6,5. Je zvlášť účinný pri uzemnení a ako ochranný kameň. O hematite sa píše, že pôsobí zvlášť blahodarne v situáciách spojených s právom a zákonmi. Dodáva väčšiu vôľu k životu. Pomáha plachým ženám, zvyšuje sebavdomie a schopnosť prežiť. Účinne asistuje pri prekonávaní rôznych nutkaní a návykov. Zlepšuje pamäť. Prispieva k sústredeniu a zameraniu sa na jednu vec.
Hematit lieči obehové problémy a choroby krvi, napríklad anémiu. Podporuje činnosť obličiek pri čistení krvi a súčasne pomáha regenerovať ich tkanivo. Podnecuje ujladanie železa a tvorbu krviniek. Lieči kŕče v nohách, zaháňa úzkosť a nespavosť. Možno ho používať aj ako elixír pri horúčkach. Ochraňuje pred negatívnymi duchovnými vplyvmi, dodáva vnútorný pokoj, životodarnú energiu, vitalitu, vôľu odvahu, rozhodnosť a vyrovnanosť. Podporuje tvorbu červených krviniek, krvný obeh, srdce, pľúca, pečeň, slezinu. Hematit by sa nemal používať pri zápale a nie je dobré ho používať dlhšiu dobu. Astrológia: znamenie Škorpión a Baran.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom